Who I am? I'm a 15 y.o girl. I'm from Prague. And I'm bloger.
Who's more? )
Recenze: HP 7 I.

4. prosince 2010 v 17:12 | Teruš |  RECENZE
jhp

18.11. 2010, měla první část preiméru. Překecala jsem tátu a šli jsme na něj do IMAXU.

Když jsem přišla pozdě, táta už měl lístky a tak jsme šli přeparkovat auto. Pak jsme se vrátili, koupili si popcorn a chvíili se dohadovali, jestli slanej nebo šunka/sýr. Řekla jsem jí: Tak slanej. a ona: šunka/sýr, tak jo. No a už byla fuč. No nic tak jsme měli šunka/sýr:D Vlezli jsme do sálu. Všude trošku plno. Našli jsme naší řadu, ale sedadla už ne, jelikož jsem nenašla kde ty nedebilní čísla píšou. Tak jsme si někam sedli a doufali, že nás nikdo nevyhodí. Po chvíli jsem se zeptala jedný mladý holky co seděla ob sedadlo vedle, na ty čísla. Vysvětlila mi, že jsou zespodu. No nakonec jsme skutečně seděli blbě, ale už jsem seděli.
Po chvíli začal film. Tak jsem se uvelebila a dívala na plátno, který jsem kvůli jeho velikosti pořádně neviděla celý.
Po chvíli přišli níký lidi a nakoukali se k nám do řady, modlila jsem se aby nás nevyhodila. Naštěstí si sedli vedle.

..........................................................................................................................................................

Na Harryho jsem se těšila jak malý dítě. Knížky jsem nečetla takže to pro mě bylo další překvapení. Zbožňuju všechny díly. Ty první působí pohádkově, třetí trošku depresivní a čtvtý už je trošku hororovej. A tak to pokračuje.
Od první sedmičky jsem čekala víc. Ostatně jako každej. Ale dalo se čekat, že když to rozdělí do dvou, bude první stát celkem za prd. Ale jsem ráda, že to rozdělili.
Celý film byl pro mě hrozně těžkej na psychiku. Párkrát jsem se lekla když mi do ksichtu vyskočilo zvíře, z kterýho mám panickou hrůzu. Pak jsem málem začala ječet jen abych překřičela Hermionin křik. A nakonci celej sál plakal při pohřu skřítka.
Celkově se mi film asi líbil. Byl vážně procítěný a díky pár žertům a pár scénam byla atmosféra trošku odlehčená. Například, když Harry přistoupil k Hermioně, čekala jsem, že se políbí, nenapadlo by mě, že začnou tancovat takovým stylem, že celý kino propukne v smích. 
Ale myslím, že to táboření mohli trošku zkrátit. Působilo to nudně. Furt dokola přeskakovat z místa na místo a prohledávat každý kout šutru, prostě nuda.
Jak se dalo čekat, všechno to vyfinišovalo ve finále. A když jsme se dostali na úplný konec, nikdo se ani nehnul a všichni jen čuměli ohromení na tu obrazovku.
Pro mě to byl prostě další Harry Potter. Jen už né tak pohádkovej (když opomenu příběh Tří bratří). Dávám 4 hvězdičky:) Pátá mi chybí za tu nudu. ) 

 * * * *

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama