Who I am? I'm a 15 y.o girl. I'm from Prague. And I'm bloger.
Who's more? )
Nejlepší přítel? Kdo je to.

12. prosince 2010 v 1:07 | Teruš |  moje kecy
http://fc08.deviantart.net/fs19/f/2007/251/b/e/Best_friend_Puzzle_by_Lara_Princess.jpg

Nejlepší přítel je ten, který přichází, když celý svět odešel.

Nedávno jsem pocítila, že mám malý problém. Vždy když se bavila víc s někým jiným, zalil mě takovej divnej pocit. Znám ho. Ale nechtěla jsem si připustit, že žárlím, proč taky.
A pak jsem udělala velkou chybu. Začala jsem to vracet. Bavit se taky s jinýma. Až mě to pohltilo a já na ni kašlala úplně. Vrátila jsem se k jiné partě. A pak jsem to byla já, kdo na ni neměl čas.
 Pak jsem udělala snad ještě větší chybu. A do tý party jí zatáhla taky. Pak se něco stalo. I když za to vlastně nemohla, dala jsem jí to za vinu. A byla jsem přesvědčená, že si za to mohla sama. 
A jelikož mám v povaze, každého si udobřit. Nevím, ale lidi se mění. A já si řekla, ne. Nebudu dolejzat. Přišlo mi to z jednoho pohledu nespavedlivé. Protože těsně před tím, jsem si udobřila jinou. Za což vlastně mohla taky ta druhá.
cč.

 A zrovna slečna druhá s tím přišla první. Začla mi říkat věci, že už mi tolik nevěří. Že jí pár lidí zklamalo. A že už nevěří nikomu. A pak začali chodit další. Všichni s tím samým. Trošku jsem to nechápala. Jak můžeš přestat všem věřit, protože je jeden člověk zklamal?
 Pak ale zklamalo pár lidí mě. A já to pochopila. A vlastně mi došlo, že je blbost to co dělám. Vždycky jsem byla hrozně moc důvěřivá. A každému, všechno řekla. Taky částečně proto, že nedokážu v sobě něco dusit.
Ale když mě zklamala ona. Tak o který jsem si myslela, že je nejlepší. Nevěděla jsem. A pak se začalo ve všema něco dít. 
Slečna Druhá, je jakžtak v pořádku. Pak je tu ještě číslo 3, které je pořád stejné.
Ale Čtyřka .. se zmněnila s jedničkou. A já změnila priority.
A pak se přidala ještě číslo Nula. S kterou jsme kámošky už pár let. Ale taky jsme se pár let nebavili. Ale už je to dobré. A pak je tu také číslo Pět. A ta pro mě momentálně nejdůležitější.
Nejlepší je, mít těch svých pár nejlepších. Pak kamarády. A pak známé. ..
Chápu vás. Váš, kteří máte toho nejlepšího, který ví o vás uplně všechno. A já zjistila, že s číslem 1, to s náma neni v pořádka, když sem se TO dozvěděla, až když v sobě měla půlku vodky.
Mrzí mě, že mi to neřekla. Takovou prktinu.. a pak už to jelo samo.
..chtěla bych někoho takového. Ale většinou je člověk, kterýho znáte od malička. Ale kvůli častýmu stěhování, takového člověka nemám. Takže si musím vystačit s tím co mám.
Momentálně mám:
A. .. dívka, která je zvláštní. Je prostě svá. Člověk by řekl, že člověk jako ona, nemá problémy. Ale má své. .. Je to takový moje střeštiprdlo. A vážně, tak jako já, jí z ná málo lidí. Jí prostě můžu říct "skoro" všechno. A mám jistotu, že to nikomu neřekne.
N. .. holčina, která je v Praze od září. Mám pocit, že jí znám od malička. Přirostla mi k srdčíku. Je to sice trošku dilča, ale taková ta ještě přijatelná. :D .. právě si prochází menší krizí, ale to v pubertě asi každej. )
J. .. znám ji už pár let. Prožili jsme si svoje a zrovna ona je ta slečna Druhá. Co jsem odešla z její školy, už se tolik nevídáme. A to je ten problém. Ale básničkou co jsem jí složila, jsem to všechno vylepšila. A už je to dobré. Jen se nevídíme skoro vůbec. Je ztrápená.(Vždycky když se "vyléčím" já, ostatní jsou v pr..)
N. .. je taková všelijaká. Poslední dobou má náladu, kdy by snad každýho zabila. Takže se jí radš vyhýbám. Nikdy jsem ji neměla kdovíjak v oblibě. Ale po jedné "nehodě" jsem pochopila, jak jí na mě záleží a už to bylo ok. Teď nechce komunikovat, tak jí nenutím :)
P. .. číslo jedna? bývalé číslo jedna? .. jak to říct. hodně u mě poklesla. Hlaně tím, že se chová jak třináctilétá puberťačka. Ale je to její život. Já jí všechno už několikrát rozmlouvala. Asi ze mě psycholog nebude.)
E. .. těžko říct, jak to mezi námi je. Brutálně jsme se pohádali. Ale teďka už je to docela v pohodě. Na základce jsme byly "BFF" .. důležité je tam to druhé F ne? ..)
..
Momentálně je u mě nejsůležitějších těchto 6 osob. O kluky jsem nikdy moc nestála, ale o těch příště. .))
Pak mám ty další lepší kamarády. .. E. K. I. E. B. V. N. A. J. ...
Ale to není tak důležité. Možná jen v poslední době se vyvíjí vztah k A.. ))

Ale to hlavní o čem je tenhle článek je tahle věta. Ktreou jsem pochopila teprv nedávno.:
Rána, kterou zasadil přítel, se nehojí.
... A proto platí pravidlo tří en. Nikdy. Nikomu. Něvěř.
Bohužel na mě to nidky neplatilo. Ale v jednom to má pravdu. Člověk se svině. A každej tě může kdykoli kopnout do zad. ))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kett * Kett * | Web | 12. prosince 2010 v 1:14 | Reagovat

pěkný :)

2 Teruš Teruš | Web | 12. prosince 2010 v 13:19 | Reagovat

[1]: Díky.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama