Who I am? I'm a 15 y.o girl. I'm from Prague. And I'm bloger.
Who's more? )
Mary a Esme

15. prosince 2010 v 12:51 | T. |  jednodílné
http://fc07.deviantart.net/fs51/i/2009/284/9/1/Twilight_the_parody_by_Zharex.jpg
..:Parody:..
•Život je pouhou parodií na naše sny.•
-->Je to moje první parodie na Twlight.) Je trošku chaotická, ale dá se zvládnout.)

Esme zoufale a vyděšeně přibíhá do domu Stanleyových, ke své nejlepší kamarádce Mary Stanleyové. Rozrazí dveře a vtrhne do obýváků Stanleyových.

Mary-Jé ahoj Esme! Chceš kafe?
Esme-Ne díky, /odpoví udýchaně a rozvalí se na gauči/
Mary- Proč tak udýchaná?
Esme-Už toho mám akorát po krk! /rozhazuje vztekle rukama/ Tohle není normální!
Mary-No povídej! /vybízí jí stará drbna se zájmem/
Esme-No takhle si dneska ráno leštím nový kuchyňský stůl -větší- protože mi vnučka sdělila, že budu prababička! /v tom si Esme uvědomila, že Mary neví nic o vnučkách a upírech. /To ti taky vysvětlím! /dodala rychle/
Mary-Jsem jedno velký ucho!

cč.

Esme-No tak si leštím nový stůl a v tom z patra děsná rána a vyjde můj manžel, pamatuješ si Carlislea? /Mary kývla/ přijde dolů a s ním záplava modrofialového dýmu. On si totiž myslí, že je vědec a předělal pracovnu na laboratoř. Celej modrej s rozježenym hárem na hlavě a brejličkama na nose začal poskakovat z jedný nohy na druhou. V tom se tam z patra přiřítily všelijaký modrý žáby a fialový krysy.
 Do toho můj syn Emmett rozvalený na gauči sledoval na jeho nový plazmový televizi, která zabírá celou stěnu v obýváku, fotbal, a se slovem "Góóóóól" začal skákat po sedačce až vylétlo péro a on za hrozného křiku prolomil strop a hlavou se zasekl u Alice v pokoji. K tomu mu při letu vyletěl ovladač z ruky a rozbil mou vázu. Když jsem na něj začala ječet, že ta váza byla z 16.století okomentoval to slovy "Uf a já si myslel že byla nová". Vtom tam přilítl můj další syn oděn v potápěčském s ploutvemi na nohou a vodní pistolí a se slovy "Přepadení!" začal na všechny stříkat vodu. Modrý dým se proměnil v něco žlutozeleného a najednou všichni začali vískat jakoby měli v sobě 10 litrů helia. Carlisle zatleskal a zařval "Funguje to!".
 Můj další syn-taky blázen, chce abychom mu říkali Edwardínka, přišel celý v růžovém, blonďaté paruce, nalakovaných nehtech, namalovaný s čivovou v ruce a začal hystericky ječet jako holka.   Moje dcera-shopaholik přišla domů celá obložená nákupními taškami a hodila je na můj vyleštěný stůj. Ona je vážně blázen. Ona kupuje dokonce i tuny žrádla. A to to nikdo nežere. Z jedný tašky z Kauflandu, vytekla nějaká rajčatova omáčka a roztekla se po celým vyleštěným stole. Alice zpanikařila a rychle ze stolu odklidila další tašky.
"Čau lidi!" ozvalo se ode dveří a domu přišla moje další dcera, který se každý den oblíká za někoho jiného. Včera byla Angelina Jolie a dneska je Hannah Montana.
Alice si všimla co má Emmett u stropu za kalhoty a pověsila se na něj aby ho převlékla. To se zatím na mém stole pořádal koncert Hanny Montany, kdy Rosalie uklouzla po jehlových podpatkách a celá od omáčky začala ječet a po chvilce zpívat písničku Let get crazy. Edwardínkova manželka-drsná emařka se objevila ve dveřích. Jasper se jí tak lekl, že zavrávoral, praštil se o hrot skřínky a omdlel. Když svou ženu spatřil Edward omdlel se slovy Bill Kaulitz! Hannah Montana se vrhla na Billa a ječela "Bille Miluji tě!"
Jasper se probral a vyběhl z domu se slovy: "Hannah Montana zabíjí Billa z Tokio Hotel!", než to dořekl narazil do futru a zas omdlel.
Alice houpající se na Emmettových nohách zařvala "Hannah Montana? Kdeeeee?" a rozběhla se z domu. Vtom se přede mnou zjevila má vnučka s jejím tří metrovým přítelem, s tím, že čekaj trojčátka, a že budem potřebovat větší stůl. To jsem si myslela, že horší to být nemůže a Nessie zahlédla v televizi H2o stačí přidat vodu a myslela si, že je mořská panna.
Barbínka se probrala a vrhla se na Jacoba se slovy "Chosé přijel!"
Emmett se propadl a rozlomil vejpůl nový konferenčí stoleček. Carlisle zahlídl v telce Dr.House a vzpomněl si, že je doktor. Urval nohu z jídelního stolu a kulhal po domě a každýmu říkal, že je Dr.House a mají žloutenku. Emmett sebral kus dřeva, zařval "Vietnameeeeeeeeec!" a skočil na Dr.House.
Když Renesmé skočila na bárbínku a řvala Spiderman a Jacob když si kečupem udělal na čele jizvu ve tvaru blesku, vzal si Carlovo brýle a s nožem v ruce začal na každého dělat "mdloby na tebe", snažila jsem se utéct. Pak udělal mdloby na tebe na mě a abych Harrymu udělala radost jakoby jsem omdlela, ale tajně se vyplížila z domu. A jsem tady!
Mary-Pánejo ty máš rodinu!
Esme-Jo mam to těžký! A co ty? Kde je Jessica?

Mezitím u Cullenových

Dr.House stále bojuje ovšem teď už Jamesem Bondem. Venku se koná mega koncert Billa Kaulitze,Hanny Montany a nové členky Lady Gaga. Pravá blondýnka stále leží na zemi a hystericky kolem sebe kope. Místo Spidermana je na scéně kapitán Jack Sparrow. Harryho už omrzeli "mdloby na tebe" tak zkouší Avada Kedavra. Na parapetu v šedém hábitu se krčí Jasper. Strhne šedý plášť pod kterým má bílý, zařve: "Gandalf bílý!" a skáče na Harryho. Do pokoje vtrhne s kudlou v ruce Jessica se slovy: "Za NARNII!"

Jelikož paní Stanleyová je známá svou pověstí staré drbny, na což Esme zapomněla, ještě téhož dne to vědělo celé Forks i Lu Push dokonce i Seattle. Od teď místo, aby ke Cullenům každý vzhlížel se jim každý směje a ukazuje na ně. Z Jessicy je upír a přidala se ke Cullenům.

Pokud jste ztratily přehled kdo je kdo tak tady↓
Emmett- Syn u televize, ve stropě, James Bond
Carlisle- Šílený vědec, manžel, Dr.House, Vietnamec
Edward- Pravá blondýnka,bárbínka
Bella- Emo, Bill Kaulitz
Alice- Dcera obložená taškami, Lady Gaga
Rosalie- Hannah Montana
Jasper- Potápěč, Gandalf bílý
Renesmé- Mořská panna, Spiderman, Jack Sparrow
Jacob- Chosé, Harry Potter
Jessica- Lucka z Narnie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama