Who I am? I'm a 15 y.o girl. I'm from Prague. And I'm bloger.
Who's more? )
Death

7. prosince 2010 v 19:23 | Teruš |  jednodílné
death
Death

Zlatavé oči plné smutku, bolesti, lásky jako každý den sledovali onu dívku. Dívku, kterou miloval nadevše. Byl pořád s ní. Snad jen když na hodinku odběhl na lov, přenechal svou lásku Alice. Teď je po lovu a mohl si užívat poslední vteřiny se svou milou. Otevřel oči a znovu pohlédl na chladné, slabé, bledé tělo. Stiskl její dlaň a sklopil hlavu.
"Odpusť. Odpusť mi, lásko." Už po tolikáté se jí omlouval. A věděl za co. Kdyby ji tenkrát neopustil, nezkoušela by jízdu na motorce, nezranila by se a neskončila tady. Neskončila by na nemocničním lůžku. Kdyby ji neopustil, neskončila by v kómatu a nemusela umírat. Otevřel oči a hřbetem ruky dívku pohladil po tváři.
"Je mi to líto" zašeptal znovu. Z loučení s jeho láskou ho vyrušilo vrznutí dveří. Dovnitř vstoupil lékař.
"Je čas" promluvil omluvně. Bledý chlapec zvedl svou hlavou a otočil se na lékaře.
"Ještě chvilku" prosil.
"Je mi líto" šeptl lékař sotva slyšitelně. Chlapec to slyšel. Sklopil hlavu a jako nikdy předtím mu bylo tak strašně líto, že nemůže plakat. Chtěl svou bolest ukázat. Chtěl všem ukázat, jak moc ho to mrzí. S bolestí v očích zašeptal k dívce: "Miluji tě!"
Upustil její ruku a se zavřenýma očima plných bolesti odešel z místnosti. Zavřel dveře a přes okýnko se díval, jak lékař vypíná všechny přístroje, které jeho milou drželi při životě. Promnul si oči a otevřel je v okamžik kdy hnědovlasá dívka vydechla naposledy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama