Who I am? I'm a 15 y.o girl. I'm from Prague. And I'm bloger.
Who's more? )
7.12. Jsem zoufalá dcera.

7. prosince 2010 v 19:16 | Teruš |  deníček
gggdf
...:Charmed or witch?:...

Ahooj. Dneska mám zevl den. Už třetí den mě příšerně bolí hlava. Takže jsem se vykašlala na školu a zůstala doma. Zbožňuju to. Když můžu cele den bejt v pyžamu. :D
Mám asi nastydlý dutiny. Takže vážně fajn. Neni mi nejlíp, ale koukat do monitoru zjevně nevadí. Ráno jsem si vzala prášek a tak ta bolest trošku polevila. A začalo mě šrábat v krku.
Nojo zima.
To už tak bývá když má někdo angínu a courá po venku. A jakmile se uzdraví, vezme si do sněhu semišvý kozačky. Mimochodem mělo to stejný efekt, jako chodit v tom bosa.
 No takže jak už jsem řekla, dneska mám zevl den. .. Jelikož teďka je mým momentálním seriálem Desperate Housewives, zjistila jsem si domy na Wisteria Lane. A v simíkách si vytvořila svou vlastní postavu a dům. Který ještě není hotový.
Já vím je to trošku dětinské, ale ke každé mé seriálové mánii si tak nějak vytvářím svůj vlastní příběh, do kterého zapojím svou vlastní postavu a její příběh propletu s ostatníma. Po každém zkouknutém dílu si pak ten díl ještě jednou v hlavě přehraju s mou postavou.
Už jsem tak byla v Lostech, Hrdinech, Čaroděkách a dokonce i v Kriminálce Miami. Jono. Jsem prostě stále dítě.
Nevím proč ale nákým zázrakem se má postava vždy jmenuje Amanda Robinson. Vždycky jsem "zpěvačka" pokud to příběh dovoluje, vždy mám zrzavé vlasy, zelené oči a pihy. (taková jsem vždycky chtěla být). Vždycky jsem češka, rodinu mám stále v ČR a na určené místo jsem se přestěhovala z Miami. ... Pokud se jedná o nadpřirozeno, umím být neviditelná. No každopádne vždy dostanu toho nejhezčího... :DDD (Můj ideál krásy ale stejný jako všech.)
A nemyslete si, nenadržuju si. Občas si zabiju blízkýho. Nadělám si potíže. Jako v seriálu.)))

 Tak zase ahoj. Teruš. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolik lidí na tebe před spaním myslíí!

Klikit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama